تبلیغات
فوتبال در یک نگاه - رئال به دنبال اوزیل و خدیرا


فوتبال در یک نگاه

mary – رئال مادرید قصد دارد تلاش‌های خود برای خرید مسعوت اوزیل از وردربرمن را بیشتر کند. ژوزه مورینیو تایید کرده که رئال به دنبال سامی خدیرا، هم‌تیمی اوزیل در تیم ملی آلمان است و اعلام کرده آنها علاقمند به خرید یک هافبک و یک مدافع هستند، اما در حال حاضر مشخص نیست که آن یک هافبک خدیرا است یا بازیکن دیگری هم مد نظر است.

مورینیو تاکید کرده که قصد دارد بازیکنان آینده‌دار را بخرد و اوزیل که تنها 21 سال دارد، به خوبی در این مقوله می‌گنجد. او در آلمان در جام جهانی عالی کار کرد.

روزنامه آس گزارش داده که تماس‌های اولیه با اوروفین اسپورت، نماینده اوزیل گرفته شده است. آنها هم به خورخه بالدانو و همکارانش گفته‌اند مبلغ بازخرید اوزیل 16 میلیون یورو است.

اوزیل هنوز به پیشنهاد تمدید دو ساله قرارداد با وردربرمن پاسخ نداده و هر چند مادرید امیدوار است قیمت او کاهش یابد، اما به نظر می‌رسد با توجه به علاقه دیگر باشگاه‌های اروپایی چنین اتفاقی نیفتد.

به نظر می‌رسد اوزیل و خدیرا اولویت‌های اصلی رئال مادرید باشند. همچنین دیگر احتمال کمی دارد که باستین شواین‌اشتایگر، دیگر ستاره آلمان به رئال مادرید برود.

این هافبک 26 ساله دو سال دیگر با بایرن قرارداد دارد و مبلغ بازخرید او 55 میلیون یورو استنوشته شده در شنبه 26 تیر 1389 | ساعت 01:20 ب.ظ | توسط mary . |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیست