تبلیغات
فوتبال در یک نگاه - رکورد فروش پیراهن تیم ملی اسپانیا


فوتبال در یک نگاه

mary-عشق، هیجان، احساسات ؛ هر صفتی می توانددر تشریح احساسات هواداران تیم ملی اسپانیا به کار رود. از زمانی که رقابتهای جام جهانی آغاز شده، فروش پیراهنهای تیم ملی اسپانیا به مراتب افزایش یافته است.

البته رقم فروش این پیراهن در روزهای اخیر به مراتب افزایش یافته است و یکی از مسئولان کمپانی آدیداس که تولید این پراهنها را برعهده دارد، در صحبتهایی اعلام کرده که در حال حاضر محاسبه تعداد پیراهنهای مورد نیاز در بازار، با توجه به درخواستهای بی شمار برای خرید آن مقدور نیست

هر 100 هزار پیراهنی که روز اول برای فروش به بازار عرضه شد، در همان روز به پایان رسیده و اکنون همه به دنبال پیراهنی هستند که یک ستاره برروی آن حک شده باشد و طبق گفته فروشگاه ها دقایقی پس از عرصه ،این پیراهنها به اتمام می رسد.

کمپانی آدیداس 100 هزارتای دیگر از پیراهنهای ستاره دار را آماده کرده ولی به خوبی می داند که همچنان می بایست به تولید آن ادامه دهد. درخواست ها برای خرید پیراهن ستاره دار تیم ملی اسپانیا سه برابر شده است و مسئولان این کمپانی در محاسبه تاثیر قهرمانی ماتادورها در افزایش رقم فروششان فعلا عاجز هستند.

بدین ترتیب انتظار می رود که فروش پیراهن تیم ملی اسپانیا، حتی از فروش پیراهنهای تیمهایی مثل آرژانتین و آلمان نیز پیشی بگیرد . تب و تاب و جذابیت پیراهن قرمز ماتادورها غیرقابل وصف است و قطعا در طول تابستان ادامه خواهد یافت و رکوردی جالب توجه به ثبت خواهد رسید.

پیش از آغاز رقابتهای جام جهانی جوانان بیشتر پیراهنهای تیمهای باشگاهی محبوبشان را برتن می کردند ولی پس از رقابتهای جام جهانی، همه به افتخار درخشش تیم دل بوسکه، پیراهنهای قرمز اسپانیا را برتن می کنند. حتی با گذشت چند روز پس از قهرمانی تیم ملی اسپانیا در جام جهانی، هنوز بسیاری از مردم اسپانیا با پیراهن قرمزماتادورها که معمولا ستاره ای برروی سینه اش دیده می شود، درشهر تردد می کنند.


نوشته شده در یکشنبه 27 تیر 1389 | ساعت 01:17 ب.ظ | توسط mary . |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیست