تبلیغات
فوتبال در یک نگاه - فساد اخلاقی کریم بنزما و فرانک ریبری


فوتبال در یک نگاه

mary- چندی پیش خبری در مورد فساد اخلاقی کریم بنزما و فرانک ریبری و ارتباط نامشروع آنها با دختری 17 ساله مبدل به جنجال شماره یک مطبوعات اروپا شده بودند.

در همین راستا امروز جلسه بازجویی از کریم بنزما و فرانک ریبری تشکیل گردید. چند مامور پلیس در پاریس از این دو بازیکن در مورد رابطه نامشروعشان با دختری که به سن قانونی نرسده بود، بازجویی کردند.طبق اعلام مطبوعات فرانسوی این دو بازیکن صاحب نام صبح امروز و تقریبا سه ماه پس از رسوایی اخلاقی شان مورد بازجویی قرار گرفتند؛ چرا که مسئولان پیگیری این پرونده تصمیم داشتند تا بررسی آن را تا پایان رقابتهای جام جهانی به تعویق بیندازند که این ماجرا نقشی در عملکرد خروسها در رقابتهای جام جهانی نداشته باشد.

زائیا، دختری که با این بازیکنان رابطه نامشروع داشته،به ماموران پلیس گفته که هم (ریبری)، بازیکن باشگاه بایرن مونیخ و هم (بنزما) بازیکن رئال مادرید در سال 2008 که او سنش کمتر از سن قانونی بوده، رابطه نامشروع داشته اند

البته سیدنی گوو نیز یکی دیگر از افرادی است که اتهام مشابهی دارد و او در صحبتهایی با اعتراف به رابطه با زائیرا اعلام کرده که رابطه او با زمانی بوده که این دختر به سن قانونی رسیده بوده است.

ریبری هم در ماه آوریل و در اولین جلسه بازجویی اش با اعتراف به رابطه نامشروع با این دختر اعلام کرده که نمی دانسته که او به سن قانونی نرسیده است.

این اتهام ممکن است تبعات سنگینی را برای بازیکنان فرانسوی در برداشته باشد که بدین ترتیب سه سال زندان و پرداخت حدود 45 هزار یورو جریمه برای رابطه نامشروع با افراد کمتر از 18 سال برای آنها درنظر گرفته می شود.

نوشته شده در سه شنبه 29 تیر 1389 | ساعت 04:01 ب.ظ | توسط mary . |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیست