تبلیغات
فوتبال در یک نگاه - اینتر یك مهاجم می خواهد؛ جوزپه روسی یا دیه گو فورلان؟


فوتبال در یک نگاه

mary- به گزارش رسانه های ایتالیایی، با توجه به جدی شدن مذاكرات ماریو بالوتلی با باشگاه منچستر سیتی، اینتری ها قصد دارند از بین دیه گو فورلان و جوزپه روسی، یك نفر را به سن سیرو بیاورند.

مینو رایولا، مدیر برنامه های بالوتلی دیروز اعلام كرد كه انتقال این بازیكن به یك تیم دیگر اندك اندك در حال پیشرفت است و شاید تا هفته دیگر این انتقال قطعی شود. از سوی دیگر اینتری ها از هم اكنون به دنبال یافتن جانشینی مناسب برای او هستند و گزینه هایی از لالیگا را زیر نظر گرفته اند.

به گزارش نشریه كوریره دلو اسپورت، نرآتزوری آماده است تا برای به خدمت گرفتن جوزپه روسی، 20 میلیون یورو به ویارئال بپردازد. گفته می شود كه او گزینه اول جانشینی بالوتلی است و بعد از سپری كردن سه فصل در لالیگا، اكنون می خواهد كه بار دیگر به سری آ بازگردد.

اینتری ها حاضرند برای به خدمت گرفتن روسی، ویكتور ابینا یا دیوید سوازو را نیز راهی ال مادریگال كنند تا بتوانند رضایت ویارئال برای انجام این انتقال را جلب كنند.

از سوی دیگر نشریه گاتزتا دلو اسپورت ادعا كرده است كه رافا بنیتس قصد دارد دیه گو فورلان، بهترین بازیكن جام جهانی 2010 را به خدمت بگیرد. این در حالی است كه دیروز ماسیمو موراتی از علاقه اش به دیه گو فورلان گفت:" او واقعا قدرتمند است و فصل به فصل بهتر می شود."

درخشش فورلان در جام جهانی موجب افزایش قیمت او شده و اینتر برای خرید او باید بیش از 20 میلیون یورو بپردازد اما با توجه به سن و سال، شاید خرید روسی برای آنها خرید بهتری باشد.

 


نوشته شده در پنجشنبه 31 تیر 1389 | ساعت 03:41 ب.ظ | توسط mary . |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیست