تبلیغات
فوتبال در یک نگاه - مورینیو در عین سختگیری با بازیکنانش خیلی رفیق است .


فوتبال در یک نگاه

mary-ورینیو مربی سختگیری است که از بازیکنانش انتظار تلاش فراوان دارد اما جدای از آن سعی می کند که با بازیکنانش هم بسیار نزدیک باشد و رابطه اش را با آنها قوت ببخشد . مشابه کاری که دیروز انجام داد .
مربی پرتغالی در طول نیمه اول بازی تیم در برابر کاستیا ، به همراه کارانکا روی توپ نشسته بود و وقتی زمان استراحت شد به سمت نیمکت ، جایی که بازیکنان در حال آشامیدن آب بودن رفت اما توصیه ی تاکتیکی نداشت . او فقط با آنها شوخی کرد . علی الخصوص با درنت :"روی ، بلند شو . می خواهی مربی شوی ؟ پس بیا . می خواهی مربی رئال مادرید بشوی ؟" با این حرف مربی رئال مادرید شلیک خنده از سوی بازیکن هلندی و هم تیمی هایش بلند شد .
اما این نمایش در پایان بازی هم ادامه پیدا کرد . مورینیو شاگردانش را گرد خود در نیمکت جمع کرد و چند خاطره ی خود از اینتر را برایشان تعریف کرد . اولی مربوط به بالوتلی بود :" بازیکن بسیار با تکنیکی بود اما شاید شخصییتش را فراموش کرده بود . به طور مثال بعد از بازی با بارسال در چمپیونزلیگ ، از ترک زمین امتناع کرد . در آخر من بردمش اما از او دفاع نکردم بلکه بی تفاوت بودم .هیچ کس مانند ماتراتزی در رختکن نبود . هم تیمی هایش می خواستند قورتش دهند ." بازیکنان رئال مادرید خندیدند . او صحبتهایش را در مورد خودش ادامه داد :"در مورد شخصیتم صحبت می کنند اما دوستان زیادی دارم . فرگوسن و من دوستان خوبی هستیم . او به من زیاد صحبت می کند و معمولا با هم حرف می زنیم ..."


نوشته شده در یکشنبه 3 مرداد 1389 | ساعت 02:07 ب.ظ | توسط mary . |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیست