تبلیغات
فوتبال در یک نگاه - ادعاهای جدید باشگاه استقلال


فوتبال در یک نگاه

mary- در حالی که 3 روز از برگزاری داربی پایتخت سپری شده است و ماجرای گل آفساید پرسپولیس زیر سایه اخراج شیث رضایی قرار گرفته است، باشگاه استقلال امروز به استناد فیلم و عکس های جدید ادعای یک ضربه پنالتی کرد، گل پرسپولیس را آفساید اعلام کرد و به حسین بادامکی هافبک پرسپولیس کارت قرمز داد!

استقلالی ها پس از مشاهده مجدد دربی 69 به نكته جالبی برخورده اند : حسین بادامكی،‌ هافبك میانی تیم فوتبال پرسپولیس كه یك بار در دقیقه 25 نیمه اول به علت خطا بر روی مجیدی از داور مسابقه كارت زرد گرفت،‌دو مرتبه دیگر در ثانیه دوازدهم (خطا بر روی برهانی) و دقیقه 28 نیمه اول (خطا بر روی میداودی) به عمد و به وضوح مرتكب خطا شده كه با لحاظ تمامی جهات منصفه داوری هم مستوجب كارت زرد بود.

حال علاوه بر پنالتی صورت گرفته بر روی میلاد میداوودی باید دید آیا 10 نفره شدن تیم پرسپولیس در نیمه اول نمی‌توانسته در جریان بازی تاثیرگذار باشد؟ آیا كارشناس داوری وجود دارد كه بتواند حضور هافبك سرخپوشان در نیمه دوم را توجیه كند؟ آیا پرسپولیس تا انتهای بازی عادلانه با یازده نفر مقابل استقلال بازی كرد و باخت؟ آیا استقلال نمی‌توانست به حریف 10 نفره بیش از یك گل بزند؟

سایت باشگاه استقلال همچنین با استناد به عکسی که از شبکه جام جم گرفته شده است ادعا کرده که گل پرسپولیس کاملا مردود بوده  و باید به یك توهم بی‌دلیل خاتمه داده شود و اجازه «دبه» كردن را به كسی ندهد! استقلالی ها توصیه کرده اند فردوسی پور با استناد به این عکس در برنامه امشب نود موضوع گل پرسپولیس را خاتمه یافته اعلام کند. به نوشته سایت استقلال  این عكس از جهتی خیال پرسپولیسی‌ها را نیز راحت می‌كند؛ آنها می‌بینند كه در دقیقه 6 مسابقه گل قانونی و درستی نزده‌اند پس آرام می‌گیرند و به بقیه بازی‌‌های بعدی فكر می‌كنند!!.

ادعاهای استقلال در حالی مطرح می شود که هیچکدام از کارشناسان داوری خطای روی میداودی را پنالتی تشخیص ندادند.


نوشته شده در سه شنبه 27 مهر 1389 | ساعت 02:14 ب.ظ | توسط mary . |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیست