تبلیغات
فوتبال در یک نگاه - خبرنگارها و مزدک میرزایی همه پرسپولیسی هستند!/مظلومی:مزدک سالهاست با استقلال مشکل دارد


فوتبال در یک نگاه

mary-مظلومی سرمربی استقلال در مصاحبه ای با سایت باشگاه به انتقاد شدید ازمزدک میرزایی پرداخت.
او می گوید: برای گزارشگر این مسابقه واقعا متاسف هستم. غرض‌ورزی در گفته‌های او كاملا هویداست. او هرگز در اندازه و جایگاهی نیست كه در مورد استقلال اینچنین صحبت كند. ایشان مگر می‌داند كه من در میان دو نیمه به بازیكنانم چه گفته‌ام كه این چنین اظهار نظر می‌‌كند؟ وی از گل استقلال به شدت ناراحت بود و در تصاویر انتهایی بازی كاملا مشخص بود كه چقدر مغموم و اندوهگین است
ایشان چه كاره است كه حتی كارشناسی داوری را هم انجام می‌دهد؟ ایشان چه كاره است كه بازیكن ملی‌پوش ما را زیر سوال می‌برد؟ ظاهر یادش رفته كه كارش تنها گزارش مسابقه است نه توهین و تخریب شخصیت، آن هم نسبت به یك تیم با میلیون‌ها هوادار. تا به این لحظه بسیاری از مردم و هواداران اعتراضات خود را نسبت به گزارش مغرضانه و یك طرفه ایشان به من منتقل كرده‌اند. البته مشكل وی با من نیست و به گواه تاریخ او سال‌هاست با استقلال و هوادارانش به خاطر تعلقات رنگی كه دارد مشكل دارد. امیدوارم از این پس شاهد بروز چنین مسائلی نباشیم.
 مظلومی افزود: باشگاه استقلال هرگز در برابر رسانه‌ها جبهه نگرفته است. در طول هفته بازیكنان‌مان آزاد هستند برای مصاحبه‌ كردن منتها در جریان بازی به علت فشار بیش از اندازه تصمیم گرفتیم تا آنها مصاحبه نكنند. شما دیدید پس از بازی با سپاهان چه جنجالی در مورد فرهادمجیدی به وجود آمد. در آن مسابقه 7 گل رد و بدل شد و بهترین بازی لیگ بود اما متاسفانه تعدادی از خبرنگاران و برنامه‌ها تنها به دنبال حاشیه‌سازی هستند و از متن فاصله گرفته‌اند. من واقعا متاسف هتستم و نمی‌دانم این عده دنبال چه هستند. در برنامه جمعه شب هم دیدیم كه چگونه به خودشان اجازه دادند تا به منصورپورحیدری توهین كنند. البته به آنها حق می‌دهم چون از شكست پرسپولیس بسیار عصبانی هستند.
مظلومی با پایان انتقاد از میرزایی درباره داوری حرف می زند و می گوید: اشتباهات داوری جزئی از فوتبال است اما هرگز اگر می‌باختیم باخت را به داوری آن هم یك صحنه مربوط به دقیقه 5 بازی ربط نمی‌دادیم. چه تضمینی وجود دارد كه اگر پرسپولیس دقیقه 5 گل می‌زد به ما نمی‌باخت؟ من حتی معتقدم اگر آنها گل می‌زدند ما راحت‌تر پرسپولیس را شكست می‌دادیم چون روحیه و انگیزش بازیكنان تهییج می‌شد. نمی‌دانم چرا یك جریانی در این روزها ایجاد شده تا پیروزی مقتدرانه استقلال را زیر سوال ببرد. چرا هیچ كس نمی‌گوید هافبك پرسپولیس باید در نیمه اول سه بار كارت زرد می‌‌گرفت؟ اگر حریف در نیمه اول ده نفره می‌شد چه؟ پنالتی روی میلاد میداودی چه شد؟ متاسفانه برخی‌ها دنبال توجیه هستند وگرنه پیروزی و سه امتیاز حق مسلم استقلال بود كه به آن رسیدیم.


نوشته شده در سه شنبه 27 مهر 1389 | ساعت 02:20 ب.ظ | توسط mary . |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیست