تبلیغات
فوتبال در یک نگاه - : رونی، جای رونالدو را پر کرد.چه کسی جای رونی را پر می کند؟


فوتبال در یک نگاه

mary-زمانی که رونالدو در تابستان 2009 رختکن یونایتد را به مقصد رئال مادرید ترک کرد، صحبتهای زیادی در مورد جانشین های احتمالی او در رختکن یونایتد به گوش می رسید.

فصل بعد از جدایی رونالدو، یونایتد رقابتهای لیگ برتر را در رده دوم و بعد از چلسی به پایان برد . این در حالی است که در 3 فصل قبل از آن و با حضور کریس رونالدو، این تیم همواره به قهرمانی رسیده بود
البته یونایتد فصل گذشته گلهای بیشتری نسبت به سه فصل قبل به ثمر رساند. آنها در فصل 10-2009،  هشتاد و شش گل به ثمر رسانده بودند و با کسب 85 امتیاز فصل را در رده دوم به پایان بردند.این در حالی بود که آنها در فصل 3-2002، با همین تعداد امتیاز، به عنوان قهرمانی رسیده بودند.

ین بار نوبت به وین رونی است که دم از جدایی از اولدترافورد بزند.

ستاره ملی پوش انگلیسی و کریس رونالدو برترین ستاره های یونایتد در فصلهای اخیر بوده اند و نگاه کوتاهی به آمار و ارقام، نشان دهنده این است که نبود آنها چه قدر تاثیرگذار است.

در هر سه قهرمانی اخیر یونایتد، این زوج دست کم یک سوم گلهای تیمشان در رقابتهای لیگ برتر را به ثمر رساندند و در فصل 8-2007، آنها 54% گلهای تیمشان را به ثمر رساندند.

آنها در ساخته و پرداخته کردن گل نیز نقش پررنگی داشتند و در فصل 7-2006، 40% پاس گلهای تیم یونایتد به نام رونی و رونالدو ثبت شد.فصل گذشته غیبت رونالدو در ترکیب یونایتد محسوس بود؛هرچند که رونی در فصل گذشته رقابتهای لیگ برتر به تنهایی 26 گل  رسیدو باید منتظر بمانیم و ببینیم که در صورت جدایی رونی از رختکن یونایتد، چه کسی جای خالی او را پر خواهد کرد.


نوشته شده در پنجشنبه 29 مهر 1389 | ساعت 08:48 ب.ظ | توسط mary . |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیست