تبلیغات
فوتبال در یک نگاه - نکونام:می خواهم تا پایان عمر ورزشی ام در اوساسونا بمانم


فوتبال در یک نگاه

mary- نکونام ستاره ایرانی اوساسونا بعد از تمدید قراردادش با این تیم در کنفرانسی خبری شرکت کرد و به این نکته اشاره کرد که پیشنهادات متعددی از خارج از اسپانیا داشته. نکونام گفت:« پیشنهادات متعددی از تیمهای غیر اسپانیایی داشتم، به ویژه پیشنهاد از تیمی که به ایران خیلی نزدیک است.» گرچه نکونام از تیم خاصی نام نبرد ولی ادامه داد:« پول همه چیز زندگی من نیست.» و به این نکته اشاره کرد که دلایل شخصی در تمدید قراردادش با اوساسونا تاثیرگذار بوده


طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، نکونام در ادامه صحبتهایش گفت:« خانواده ام دوست داشتند که من برگردم ولی  پدر  ومادرم به پامپلونا آمدند و دیدند که چطور در اینجا زندگی می کنم و آنها هم در نهایت از تصمیمم راضی هستند. از زندگی در این شهر و حضور در رختکن این تیم راضی ام. من اینجا همه چیز دارم و به خاطر همین می خواهم بمانم. فکر می کنم که می توانم تا پایان عمر ورزشی ام درپامپلونا زندگی کنمامیدوارم بتوانیم در طول این سالها درکنار هم از فوتبال لذت ببریم.»

ستاره ایرانی اوساسونا ادامه داد:«فقط به این دو سال فکر نمی کنم؛ بلکه می خواهم در پامپلونا زندگی کنم و پرونده ورزشی ام را در اوساسونا ببندم.»

نکونام به این نکته اشاره کرد که یکی دیگر از نکاتی که در تصمیم او برای ماندن تاثیرگذاربود، هواداران اوساسونا بودند:«هیچ تیمی در اسپانیا نیست که چنین هوادارانی داشته باشد.هواداران اوساسونا استثنایی هستند. زمانی که به کمک آنها نیاز داشتیم، آنها واقعا به تیم کمک کردند. در هفته های اخیر آنها فوق العاده بودند. هواداران می دانستند که ما به امتیاز نیاز داریم و به تمام بازیکنان تیم کمک می رساندند.»

نکونام از مربی جدید تیمش به خاطر اعتمادی که به او دارد متشکر است:« بسیار خوشحالم و با حضور مندیلیبار احساس آزادی و آرامش بیشتری دارم.انتخاب اول من همیشه اوساسونا بوده است. بهترین دوستم به من گفت که اوساسونا ممکن است برای تو به اندازه تیمی که در ایران 10 سال در آن توپ زدی، خاص و ویژه شود و مثل اینکه حق با اوست. فکر می کنم که او اشتباه نکرده و اوساسونا می تواند تیمی باشد که تا آخر عمر ورزشی ام در آن حاضر خواهم بود.»

 نکونام در بخش پایانی صحبتهایش به بررسی دوره 5 ساله حضورش در اوساسونا پرداخت:« سالهای اول سخت بودند و به من واقعا بد می گذشت ولی الان کاملا در تیم جا افتاده ام و حتی خودم را یک پامپلونایی می دانم. هیچ شکی نیست که فقط به این دو سال حضور در اینجا فکر نمی کنم و می خواهم در پامپلونا بمانم.»

مسعود شجاعی که در جریان دیدار تیمش مقابل اتلتیکومادرید مصدوم شده بود، در جریان این مراسم حاضر نبود. او بعد از شکستگی در ناحیه پای چپ ، مورد عمل جراحی قرار گرفت و روز سه شنبه مجدد زیر تیغ جراحی رفت.طبق اعلام پزشکان، این جراحی مجدد به قصد تکمیل استئوسینتسیس اولیه و جاانداختن استخوان در رفته انجام شده. شجاعی چند روزی در کلینیک سن میگل پامپلونا بستری خواهد بود و هنوز مشخص نیست که تا چه مدت از میادین ورزشی به دور خواهد بود.


نوشته شده در دوشنبه 30 خرداد 1390 | ساعت 11:16 ب.ظ | توسط mary . |نظرات |


قالب وبلاگ : فقط بهاربیست